29.4.11

Pulmad

Täna ei saa vist ei üle ega ümber ühest pulmast, mis uksest ja aknast (st läbi meedia) sisse trügib, isegi nende jaoks, kes põlglikult kogu asja peale nina kirtsutavad. Meie ei saa ka üle ega ümber, et just täna on meie 24.pulma-aastapäev! Nii et palju õnne meile ja kõigile nendele, kes täna oma pulmi või möödunud pulmapäeva tähistavad :)

Kanada võtab Williami ja Kate'i pulmi üsna tõsiselt, kuidas mitte, kui meie potensiaalselt tulevasel riigipeal nii oluline päev käsil on :D

Meie pilt on võetud ühe Eesti "lossi" trepil - Saku mõisa ees. 

10 kommentaari:

Maive ütles ...

Head pulma-aastapäeva!

Helve ütles ...

Kaunist pulma-aastapäeva!

sirtsutirtsu ütles ...

nii, kui telekast Kate'i ja Williamit nägin, soovisin Teile möttes ilusat pulma-aastapäeva. SEST mäletan, et kirjutasid sellest kokkulangevusest.
Toost Teile, Killuke ja Tom :-)

Alice ütles ...

Ilusat kuninglikku pulma-aastapaeva :)!

LJB @ crankymonkeys in london ütles ...

Palju onne! Vaga ilus paev pulmaastapaeva tahistamiseks :)

osaline ütles ...

Õnne!

kukupai ütles ...

Õnne, ikka õnne!

killuke ütles ...

Aitäh kõigile heade soovide eest!

Annika ütles ...

Palju õnne teile!!!!!!

Ja loodan et äkki leiate kogu perega aega ja tulete Minds eye esilinastusele Gulephis, Galaxy kinos, kell 7 , 5 mai, neljapäev. Tore oleks sinuga ka kohtuda!! :) Ja tüdrukud saavad ka osa minds eyest.hehe :)

http://mindseyeseries.com/season-one-finale-2/

Ainult 50 piletit on alles 300ajast.

killuke ütles ...

Aitäh, Annika kutsumast! Olen selle kalendrisse märkinud, kuid pole siiani kindel, kas ikka jõuame tulla... Oleks mu tööpäev natuke lühem ja koht natuke lähemal... Igal juhul loodan, et teil kõik kenasti läheb, isegi kui me seal pole :)