Loetud-loen


Ülalpool on ülevaade viimaste aastate lugemistest. Raamaturiiuli sildi alt leiad muud postitused loetud raamatutest.

8 kommentaari:

Alice ütles ...

Mul väike küsimus et kuidas sa seda loetud raamatute pilti oled teinud?
Mulle väga meeldiks samuti sedasi omi läbi loetuid raamatuid 'talletada' aga ma ei suuda välja nuputada kuidas sa seda teinud oled :)

killuke ütles ...

Ma kasutan Coreli joonistamisprogrammi (Corel Paint Shop Pro). Olen seda aastaid (umbes 10) kasutanud ka oma fotode töötlemisel (Mari joonistab ja värvib oma pilte sellega). Hind ei ole mitte röögatult kõrge, aga erinevaid võimalusi on asjaarmastajale küllaga :) Jõulude ajal on neil need programmid tihtipeale soodsalt müügil. Võid ka proovida, enne kui ostad.

Selle pildi olen teinud mitmel tasandil (layers). Leian internetist raamatu pildi, kopeerin, muudan selle suuruse (õieti ainult kõrguse) ning kleebin selle siis oma suurele raamatukokkuvõttele as a layer. Nii saan neid üksikuid raamatupilte hiljem kergesti liigutada ja sättida. Praegu on see muidugi poolik, sest aasta pole läbi. Kujutan ette, et iga programm, mis lubab "kihtidena" pilte kokku panna, sobiks selleks.

Loodan, et sellest oli abi.

Alice ütles ...

Suured tänud :)
Kohe kui jõulude ettevalmistamine läbi siis hakkan asja uurima. Praegu tundub küll üsna keeruline aga kuna mulle sedasi raamatuid 'koguda' aastate kaupa on nii meeldiks siis ehk tasub pingutamist.

killuke ütles ...

Soovitan nüüd lihtsama variandina Picasa fotoprogrammi.

pagulane ütles ...

Minu viimase aja üheks meeldivaks lugemiselamuseks oli T. Õnnepalu Mandala.

killuke ütles ...

Aitäh soovituse eest! Pean ütlema, et tema Piiririik oli minu jaoks liiga masendav. Ja sellepärast olen ettevaatlik, mida ma täpselt temalt veel loen :) Olen vist "tõsiste raamatatu" doosi ülikooli ajal kätte saanud ning piirdun nüüd kergema kirjandusega :D

pagulane ütles ...

Ma polnud tema raamatuid varem lugenud, aga Mandala masendav ei ole. Räägib hoopis kassidest ja seet6ttu söandasin Sullegi soovitada. :)

killuke ütles ...

Kui kassidest, siis peab kindlasti lugema :-)